Foto Morava, zpracování fotografií, fotokniha, foto kalendář, fotodárky, fotoobrazy

Úvodní stránka | Novinky → Fotokniha

Fotokniha

Fotokniha FOTO MORAVA

Snadný způsob přehledné a profesionální prezentace vlastní dovolené, firmy a dalších životních událostí.

První FOTOKNIHA zhotovena na klasický fotografický papír!!!!

Fotokniha
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou verzi FOTOKNIHY. Jedná se o novinku, která Vám umožní zpracovat jednoduchým způsobem své fotografie do formy prezentace Vaši dovolené a dalších životních událostí. Samotná fotokniha je vytištěná na fotografický papír FUJIFILM, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování obrazu a jeho barevnou stálost po dobu desítek let.
Knihu si připravíte sami pomocí programu, který si bezplatně stáhnete dole na této stránce nebo, si jej vyzvednete na kterékoli naši sběrněkde si můžete prohlédnout i vzorky NAŠÍ FOTOKNIHY. Práce s tímto programem je snadná, rychlá a kreativní.

 

Příprava fotoknihy

 

FOTOKNIHA ke stažení standartní verze - vhodné pro nové instalace Windows XP, Windows Vista, obsahující programy podporující tuto verzi fotoknihy.

FOTOKNIHA ke stažení rozšířená verze - vhodné pro starší instalace Windows.

Spuštění českého prostředí.

Při samotném spuštění Vám instalační program nenabízí instalaci v českém jazyce, což je určitá vada na kráse. Češtinu si můžete zapnout po spuštění programu v jeho prvním kroku.

Další možné problémy.

Pokud máte problémy s instalací i u rozšířené verze, je nutno provést nainstalování ještě dalších programů a knihoven, které ve Vašem počítači chybí. Potřebné programy si nainstalujete kliknutím na tyto odkazy:

- MDAC

- Flash Player

Pokud se Vám i po těchto krocích nepodařilo nainstalovat naši FOTOKNIHU, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na adrese info@mojefoto-online.cz.

 

Práce s programem a zadání zakázky.
Práce s tímto programem je snadná rychlá a efektivní. Podrobnější návod k používání tohoto programu naleznete ZDE. Současně připravujeme úpravu naší virtuální sběrny, http://www.mojefoto.cz/ pro přímé zadávání FOTOKNIHY pomocí internetu.
V současné době můžete FOTOKNIHU vypálenou na CD předat ke zpracování na kterékoli naši sběrně, případně ji odeslat jako "Zabalený ZIP soubor" prostřednictvím k tomu určeného formuláře na naší "Virtuální sběrně".

Ceník FOTOKNIHY

 

Galerie

Fotokniha Fotokniha 15x14 Fotokniha 15x14 Fotokniha stránky Fotokniha vazba.