Foto Morava, zpracování fotografií, fotokniha, foto kalendář, fotodárky, fotoobrazy

Úvodní stránka | Novinky → Nový interaktivní fotokalendář

Nový interaktivní fotokalendář

Nikdy nebylo snažší připravit si objednávku  fotokalendáře.

Po přihlášení do naší virtuální sběrny, si vyberete odkaz Objednávka foto kalendáře s využitím flashe a interaktivních náhledů,

 

Výběr objednávky kalendáře.

 

Dostanete se do prvního kroku, kliknete na tlačítko vybrat soubory.
Výběr šablony.
Vybrané soubory si označíte a tlačítkem Otevřít připravíte k odeslání.

 

Výběr fotografií.

 

Tlačítkem Odeslat vybrané soubory, odešlete sobory k další editaci. Soubory zbarvené do zelena jsou již odeslané, do žluta právě odesílané a bílé neodeslané.
Odesílání souborů
Po odeslání souborů se dostanete do druhého kroku, ve kterém můžete editovat jednotlivé měsíce kalendáře včetně titulní strany. Program umožňuje volbu formátů, počtu kusů a také změnu zvolené šablony. Doporučuji jako první vybrat šablonu, jelikož u  některých typů jdou kombinovat formáty A3 nebo A4. Některé šablony jsou určené pouze pro jeden druh, např. stolní kalendáře, u těch samozřejmě nejde vybrat jiný fotmát a naopak, u nástěnných kalendářů nejde vybrat kalendář stolní.
Úprava kalendáře.
Po Kliknutí na konkrétní měsíc nebo titulku se otevře editor, ve kterém můžete jednotlivé listy kalendáře upravovat. Můžete vyměnit fotografii, úpravit výřez, případně snímek dle potřeby pootočit. Použité fotografie, jsou pro lepší orientaci označené.

ˇUprava listu kalendáře.

Pokud jste správně vyplnili všechny měsíce, Stiskněte tlačítko Pokračovat k uzavření objednávky, kterým objednávku kalendáře uzavřete a dostanete se do třetího kroku. Zde si v přehledné tabulce můžete zkontrolovat stav a cenu objednávky a tlačítkem Odeslat objednávku, objednávku uzavřete a odešlete ke spracování do naší laboratoře.

 

Kontrola a odeslání objednávky.

 

Celý náš systém je neustále vylepšován a doplňován. Za spoustou novinek a vylepšení jsou Vaše náměty a připomínky, za které Vám děkujeme. Pokud máte s naším systémem jakékoli potíže, neváhejte se na nás obrátit na  info@mojefoto-online.cz .