Foto Morava, zpracování fotografií, fotokniha, foto kalendář, fotodárky, fotoobrazy

Odeslání FOTOKNIHY

 Odeslání objednávky pomocí virtuální sběrny www.mojefoto.cz .

V průzkumníku Windows, nebo v jiném podobném vyhledávači najděte adresář se soubory FOTOKNIHY. Tento adresář program automaticky vytvořil v posledním kroku a najdete jej na  pevném disku (př.jiném mediu), který jste si vybrali k jeho uložení. Pokud jste název tohoto adresáře nezměnili, bude mít podobný tvar jako tento VZOR: Project 23-1-2008(94244). Klikněte na tento adresář pravým tlačítkem myši a zvolte pod dialogem "Odeslat" funkci , "Komprimovaná složka (metoda ZIP)" a potvrďte levým tlačítkem myši. Systém provede zazipování vybrané složky do jednoho souboru a uloží jej pod stejným názvem do stejného adresáře, kde máte umístěnou vybranou složku s Vaší FOTOKNIHOU. K zabalení adresáře můžete samozřejmě použít i jiný komprimační program.
Komprimace
 
 Na adrese www.mojefoto.cz si spustíte naši "ON line-sběrnu". Pokud jste se již v minulosti zaregistrovali přihlaste se do systému. Pokud tomu tak není klikněte na registraci a vyplňte registrační formulář. Nyní klikněte na sekci "Objednávka" a vyberte odstavec 5. chci odeslat zabalený ZIP soubor s více fotografiemi. Dostanete se do objednávkového formuláře.

Objednávka ZIP souboru. 

 Zde pomoci dialogu "Procházet" vyhledejte zabalený soubor s adresářem Vaší FOTOKNIHY a po doplnění ostatních údajů v objednávkovém formuláři, proveďte odeslání FOTOKNIHY do laboratoře firmy FOTO MORAVA.

Výběr ZIP souboru. 

Zakázku s Vaší FOTOKNIHOU uloženou na CD nebo na jiném přenosném mediu, můžete také donést osobně do kterékoli  Naší sběrny nacházející se ve Vaší blískosti. FOTOKNIHU zhotovíme na fotografický papír značky FUJIFILM, tato skutečnost výrazně odlišuje tento produkt od ostatních výrobků, které jsou vyrobeny jinou tecchnologií. Fotografický papír vyniká skvělým barevným podáním, vysokou odolností proti poškození,  barevnou stálostí v řádu desítek let a  posouvá náš výrobek do jiné kategorie.
Informace o cenách naleznete v přehledném ceníku.