Foto Morava, zpracování fotografií, fotokniha, foto kalendář, fotodárky, fotoobrazy

Úvodní stránka | OBJEDNÁNÍ SLUŽEB → Objednání fotografií

Objednání fotografií

Vítejte ve virtuální sběrně fotografií firmy Foto Morava, která Vám umožňuje zhotovení fotografií na fotografickém papíře z digitálních médií.

Postačí, když k nám zašlete Vaše soubory a hotové fotografie si podle vlastní volby vyzvednete v některé z našich sběren nebo Vám je doručíme dobírkou.

Pro odeslání Vašich souborů jsme pro Vás připravili několik možností:

1. moje foto on line
On-line objednávka fotografií bez jakékoliv instalace dalšího software. Funkční pro formáty souborů JPEG a ZIP (je možno odeslat zabalený ZIP soubor s více fotografiemi). Pokud objednáváte větší množství fotografií, nebo používáte nekompatibilní prohlížeč, můžete použít off-line klient. Stav Vašich objednávek můžete po přihlášení sledovat on-line.
Pro odeslání zakázky je nutná registrace.

2. uživatelské album (moje foto on line)
Můžete si vytvořit vlastní alba fotografií, které Vám umožní opakované objednávky. Vaše alba můžete rovněž sdílet s Vašimi přáteli, kteří si z těchto alb mohou objednat fotografie ke zhotovení. Alba můžete nastavit jako veřejná, nebo chráněná heslem či skrytá.
Pro vytvoření alba je nutná registrace.

3. Offline klient
Vadí Vám zdlouhavé nahrávání fotografií na stránky MOJE FOTO ON LINE přes webové rozhraní? Potřebujete na náš server uložit větší množství dat bez neustálé ruční kontroly a doplňování? Právě pro Vás je Offline klient ta pravá volba! Jedná se o klientské rozhraní, pracující pod systémem Microsoft Windows 95 a vyšším, pro jednoduché odeslání Vašich fotografií k objednávce nebo do alba.
Pro práci s Offline klientem je nutná registrace na stránkách moje foto on line, kde také najdete odkaz pro jeho stažení.